Acımasız Gerçekler Sprite.com !

Televizyonlarda epeydir dolanan reklamı görmüşünüzdür chatte hızlı iseniz Nazlı ve Mert seni bekliyor sloganıyla. Meraktan olsa gerek dün sitesini bizde ziyaret ettik ancak beklediğimiz gibi klavye ile yazışmıyorsunuz sadece size 4 seçenekli kalıp cümleler verilmiş bunlardan hangisini isterseniz onu seçip karşınızdakine yolluyorsunuz.

Neyse malum erkek olduğumuz için karşımıza nazlıyı seçtik muhabbete başlamadan önce sol üst köşede bişey yazıyor derken bir baktım ciddi ciddi msn adresi yazılmış. 🙂 nazli_89bilemedin90@hotmail.com. Zaten nazlı denilen kız uyuz uyuz yazmaya devam ederken baktım olacağı yok bir yandanda ekşi de bunla ilgili neler yazılmış okuyordum..

Meğer nazlı muhabbetin sonunda maskeyi çıkarıyormuş ve erkek oluyormuş tabi bunu gören ekşi yazarlarından biri de acaba mert’in arkasındanda hoş bir hatun çıkar mı diye beklerken..

bunun altından mustafa çıkıyor ama bunun erkek veriyonu olan mert’in sonunda bir nazlı bir reyhan falan çıkar deyu beklerken aynı mustafa oradan da çıktı, sükut-u hayal….

Velhasıl kelam malasef reklam olmamış. Bekleneni veremedi, recep ivedikin tabirinin internette çok karı kız dolanıyormuş hale geçerli olduğu ülkemizde sprite reklamı yok bu olmamış.. dedirtti.

Yukarda bahsettiğimiz; sadece kalıp cümle kullanımından muzdarip olan uludağsözlük yazarı demiş ki:

sandalye üzerinde şova başlayıp birkaç saniye içinde kamerayı kapatan bi’ kaltağa sahip site!
bi de ‘bu görebileceğin son şeydi biliyosun di mi’ diyor… siktir lan ordan! ben kendi cevaplarımı verebiliyor olsaydım şimdi ‘acımasız gerçeklerden nazlı webcam de masturbasyon yapıyor.avi’ isimli video forumlarda top 3teydi… paris hilton ve gülben ergenle kapışırdı, o derece…

Sprite kızı nazlı hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;
Gerçek ismi Yasemin Allen olup Suna Yıldızoğlunun kızıdır, tabi aslında soyadında Yıldızoğlu da geçmektedir. Ayrıca geçen sene yaz sezonunda Atv’de oynayan Elif dizisinin Başrol oyuncusu Keremcemin sevgilisiydi. Dipnot olarak vermek gerekirse Yasemin Allenin 2008 yılında 18 yaşında olduğunu yazmışlar demek oluyor ki msndeki gibi gerçeketen 1990 doğumlu olabilir. 🙂