Facebook kimler takip ediyor

Hayatımızın bir parçası olan facebook, insanları gerçek hayattan çok meraklandırmaya başladı. Birçok kişinin halen facebookumu kapatmak istiyorum demesine rağmen gün geçtikçe ekmek gibi aranılan bir nimet! olmaya başladı. Daha önceleri de facebook arayüz değiştirme gelişmesinden sizleri haberdar etmiştik. Fakat halen facebook lite hakkında net olarak açıklama olmamasına rağmen en azından ilk çıktığında türkçe kullanamıyorduk ama artık girilebiliyor, bu da demek oluyor ki halen çalışmalar devam ediyor.

Son zamanlarda ortaya çıkan facebook kimler takip ediyor uygulaması olabildiğince aptal bir şekilde sizin isteğiniz dışında eğer bu application profilinizde yüklüyse sürekli deşifre ediyor! Yanlış duymadınız hem de her gün aynı saatte insanların dikkatini çekmek için güncelleme yapıyorlar. Peki listedeki sıralama her zaman değişiyor mu? Değişmeyi bırakın isimler bile değişiyor. Anladığımız kadarıyla uygulama eski listenin üstüne o günden sonra yapılan beğenileri ve yorumları baz alıyor. Bu yüzden bir gün içerisinde çok fazla bir insana yorum yaptıysanız eğer onun listesinde 1. sırada çıkmanız kaçınılmaz olacaktır. Bundan dolayı daha yeni arkadaş eklediğiniz bir kimse hemen ilk 3’de yer edinebilir böylece hemen ne ara arkadaş oldular da bu kadar sıkı fıkı oldular diye insanın aklına şüphe sokmaz da değil 🙂

Ayrıca merak eden varsa facebook u kim bulmuş diye, Mark Zuckerberg diye daha çok genç 1984’lü bir eleman kurmuş. Lakin projeninde çalıntı olduğu söylentileride mevcut.