Hlc Hotel ve tatil köyü !

Bundan 3 ay önce yazmış olduğum bedava tatil adlı yazısının altındaki yorumları bir açıklama getirmek için bu yazı yazıyorum. Son yorumda da belirtildiği üzere

ben buradan bu işi iyi bilen varsa onlara seslenmek istiyorum.yazılan adresleri veya bilgisayarları ortaya çıkarabilecek kişiler varsa araştırsın.buradaki bu yorumlar genelde aynı ağızdan yazılıyor belli.ya 1 kişi oturup adını değiştirip değiştirip yazıyor.yada birkaç kişi.ben bunların hiçbirine inanmıyorum.

Gerçekten olumlu yorumların hepsi neredeyse aynı kişilerin, istenildiği takdirde aleni olarak “ip adreslerinden ikametgah bilgilerini ” buradan ifşa edeceğim.
İbret olsun diye bir üyenin tamamen kolpa isimlerle ve maillerle yazmış olduğu tüm yorumlardaki isimleri listeliyorum!

theeuphrates – İbrahim Uzun – tugay ç. – GÖKMEN – Murat – Burçin – Canan – MESSİ DOGO ARGENTİNO. Şuraya bakar mısınız 8 farklı isimden farklı kişiliklerle! yorum yapmışlar. Böyle daha karakteri daha oturamamış kişileri esefle kınıyorum. Eğer gerçek mağdurları bu şekilde rencide etmeye veya aksini söylemeye devam edecek olurlarsa sitemizin hukuki işleriyle ilgilenen avukat‘ımız aracılığıyla suç duyurusunda bulunacağımızdan şüpheleri olmasın.