Security tool silme / kaldırma?

Security tool türkçe adıyla güvenlik aracı olan bu program aslında fake/sahte bi yazılımdır. Bilgisayarlara istem dışı yüklenip insanların zorla bu programı satın almalarına neden olacak cinsten. Peki programı almadan da kaldıramıyor muyuz? Pek tabi ki bu da mümkün. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimizde bu tarz sahte programların nasıl silinebileceğini yazmıştık.

http://turkcekaynak.net/yazilim/xp-security-tool-2010-kaldirma.html

http://turkcekaynak.net/yazilim/antivirus-xp-2010-kaldirma.html

Yazılanlar ve yorumlar eğer faydalı olmadıysa aşağıda yorum olarak belirtirseniz, detaylı araştırma yapıp en güncel bilgiyi size vereceğiz.

8 thoughts on “Security tool silme / kaldırma?”

 1. anti-malware-doctor-nasil-silinir ilgilendiğiniz için teşekürler. ancak ben bu sahtekarların yaptığı bu programı silemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? pc karşısına gecmekten nefret eder oldum bu program yüzünden.

 2. @akaş,
  linkini verdiğimiz yazıları okudunuz mu acaba? oradaki yorumlarda da belirtildiği üzere sorun genel bağlamda çözülmüş eğer halen sıkıntı devam ediyorsa başka çözüm yolu arayabiliriz.

 3. arkadaşlar security tool u bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız sistem geri yükleme yapın kendiliginden ortadan kalkacaktır

 4. Bilgisayarınız kapatıp, tekrardan açılırken sürekli f8 e basarak güvenli modu seçin combofix adlı programı internetten yükledikten sonra çalıştırın. Proğramın sonlanmasını bekleyin sonra proğram silinecektir. Tecrübeyle sabittir.Bu işlemi güvenli modda yapınız.

 5. Arkadaşlar hayatımda gördüğüm en iğrenç virüs….Ve açıklıyorum çözümü buldum….Bu lanet virüsten kurtulduğum için Şu anda mutluluktan uçuyorum…Nasıl mı?…,Security tool casus yazılım programıdır onun için en iyi casus programlarınıkaldıran yok eden spyhunteri indirin….Ama dili ingilizcedir…Gerçi bende pek anlamadım ama indirdikten sonra kendiliğinden casus yazılımları buldu ve sildi…Çok şükür ben securitty tooldan kurtuldum..Her siteye girdim denedim ama olmadı….En iyisi dedim bunu çıkaranlar yabancılardır çözümü de onlar biliyordur ve bu şekilde buldum daha fazla yazamayacağım yuppiiii……..

 6. SECURİTY TOOL KALDIRMA Arkadaşlar ben bu lanet vürüs gibi bişey görmedim ama kimseyi dinlemeyin benim yaptığımı yapın en kolay yolu bu dur ne indirme var nede uzun diyer yollar boş hemen bilgisayarınızı yeniden başlat deyin sonra bilgisayar açılırken f8 basın ya güvenli modu seçin yada mavi bir ekran gelirse direk enter basın bilgisayar açılır açılmaz ctrl-alt-del diyip görev yöneticisinin çalıştırın işlemler bölümdeki başında her hangi bir sayı uzun kısa sade sayı olan -exe yazan klasöre sağ tıklayapıp işlemi sonlandır deyin sonra program ekle kaldırdan dosyayı kaldırın başlat tüm progranlardan security tool bulup sağ tıklayp özellikler deyin hedefi bul seçin ve dosyaları silin ve geçmiş olsun kurtuldunuz …..

 7. bilgisayarı kapat.
  açılırken f8 bas sürekli bas hızlı şekilde.
  güvenli modda başlat.
  sol allttaki başlat menüsünden arat security bulduğun yerdekini sil.
  özelliklerden securitynin dosyanın klasörünü hangi dosya içinde olduğunu gör yada özelliklerden dosyanın içeriğine git kısmından da gidebilisin.
  bu bence daha kolay ve cabuk çözüm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *